×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/leaderpl/public_html/archiwum.puszczanotecka.org/images/stories/2015/04/wartoslaw
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2015/04/wartoslaw

Kolejne szkolenie realizowane w ramach projektu współpracy odbyło się w Wartosławiu gm. Wronki.

Szkolenie otworzyła Wiceprezes  Irena Wojciechowska  z kolei Łukasz Klapczyński ? koordynator projektu przekazał informacje dotyczące stanu realizacji projektu i zadań jakie należy wykonać do zakończenia projektu tzn. 30.06.2015 r.

Pan Grzegorz Cetner w części szkoleniowo-warsztatowej podsumował poprzednie szkolenia, czyli: uwarunkowania tworzenia wizerunku wioski tematycznej, analiza lokalnych uwarunkowań oraz mapa zasobów, współpraca lokalnej społeczności i jej rolę w procesie budowania oferty. Kolejne zagadnienie omawiane na spotkaniu to: jak działa wioska tematyczna, jakie korzyści z tego wynikają, jak zbudować pakiet turystyczny i ofertę dla klientów na poszczególne działania. Przedyskutowano scenariusze działań.

Ponadto przeanalizowaliśmy  pomysłu np. propozycja ścieżek tematycznych ? edukacyjnych pomosty na Warcie i inne.,

Przypomnijmy że zaplanowano  Konferencję podsumowującą projekt która odbędzie się w Domu Kultury w Chrzypsku Wielkim w sobotę 30 maja br. początek o godz. 17,00. Podczas konferencji m.in. zaprezentujemy film o wioskach, podsumujemy wdrażanie projektu oraz na koniec w ramach integracji wiosek z Puszczy Noteckiej i Doliny Samy odbędzie się wiejska potańcówka.

Projekt współpracy realizowany jest w partnerstwie z sąsiadującą z nami Lokalnej Grupy Działania ?Dolina Samy? z siedzibą w Cerekwicy. Założeniem projektu jest realizacja wiosek tematycznych, w tym są działania wspólne takie jak np. konferencja, wyjazd studyjny, wydawnictwa, film czy strona internetowa, ale są też działania realizowane zgodnie z potrzebami wiosek takie jak szkolenia, domki drewniane, ławki.

{gallery}2015/04/wartoslaw{/gallery}