Spotkanie z władzami gminy Chrzypsko Wielkie oraz Sieraków.

W ostatnich dniach kwietnia odbyło się spotkanie w Urzędzie Gminy Chrzypsko Wielkie z Panem Edmundem Ziółkiem oraz Panią Małgorzatą Borowicz. Tematem spotkania było omówienie realizacji Rajdu Turystycznego którego meta w dniu 15 czerwca (sobota) będzie nad jeziorem w Chrzypsku Wielkim. Już tradycyjnie od rana na boiskach odbędą się rozgrywki w siatkówce plażowej.

Dla dzieci przygotowujemy moc atrakcji  w ramach akcji LGD ?Bezpieczne wakacje z ?Puszczą Notecką?: konkursy sprawnościowe , plastyczne turnieje piłkarskie. Dzieci otrzymają gadżety odblaskowe oraz upominki.

Przyjazd grupy roweromaniaków uświetni kawalkada motocyklistów oraz występy mażoretek. Nastąpi odsłonięcia tablicy turystycznej z zaznaczonym Noteckim Szlakiem Turystycznym. Wręczenie upominków, medali oraz pucharów dla uczestników rajdu oraz turniejów.

Dla wszystkich pyszny darmowy poczęstunek przygotowany przez lokalnych producentów.

Kolejne spotkanie odbyło się w Urzędzie Miasta i Gminy w Sierakowie z Panem Świderskim Arkadiuszem Zastępcą Burmistrza oraz z Panem Mateuszem Borowskim z wydziału promocji. Omówiono przebieg trasy z miejsca noclegu (ośrodek TKKF w Sierakowie) na Rynek gdzie nastąpi oficjalne otwarcie rajdu. Przewiduje się odsłonięcie tablicy turystycznej z zaznaczonym Noteckim Szlakiem Turystycznym. Występy zespołów oraz poczęstunek przygotowany przez lokalnych producentów. Następnie roweromaniacy kierują się na most na szlaki Puszczańskiej części Parku Krajobrazowego.