alt

Szanowni Państwo ,
w maju 2016r. podpisaliśmy umowę ramową na wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju do roku 2022. W ramach tej umowy planujemy w bieżącym roku ogłoszenie naboru na rozwój przedsiębiorczości oraz na duże projekty.
Bezpłatne doradztwo oraz szkolenia dla potencjalnych beneficjentów w ramach poddziałania 19.2 ?Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność? udzielane jest w ramach poddziałania 19.4 ?Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji? objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014?2020.
Realizacja planu komunikacji
W okresie od maja do listopada 2016 r. odbyło się 8 spotkań informacyjno ? szkoleniowych dla potencjalnych wnioskodawców, 2 szkolenia warsztatowe z biznesplanu, 1 szkolenie z grantów, 3 spotkania informacyjne podczas sesji rad gmin, 1 szkolenie dla grup defaworyzowanych, 1 spotkanie z młodzieżą nt. możliwości pozyskania dotacji . 2 szkolenie dla przedstawicieli jednostek Samorządu Terytorialnego oraz 2 szkolenia dla Rady.
Łącznie ze wsparcia szkoleniowo -warsztatowego skorzystało ponad 350 osób.
Odbyło się kilka imprez (Piknik z moim pupilkiem, Maraton Puszczy Noteckiej, Konkurs na najlepszą nalewkę Puszczy Noteckiej itd.) podczas których można było zasięgnąć informacji nt. dotacji.
W biurze udzielano bezpłatnych doradztw i konsultacji dla ponad 130 osób.
Przeprowadziliśmy cykl szkoleń, spotkań , warsztatów oraz indywidualnych konsultacji i doradztw przygotowujących potencjalnych beneficjentów do składania wniosków. Informacji udzielaliśmy również na sesjach Rad Gmin członkowskich oraz podczas imprez organizowanych i współorganizowanych przez nasze Stowarzyszenie. Odbyliśmy spotkania z grupami defaworyzowanymi oraz odrębne z młodzieżą a także przedstawicielami Jednostek Samorządu terytorialnego.
Nasze biuro mieści się w Międzychodzie przy ulicy Dworcowej 18.
Telefon : 506-087-607 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na naszej stronie internetowej www.puszczanotecka.org w aktualnościach oraz w zakładce na górnej belce "PROW 2014-20" znajdziecie Państwo niezbędne informacje.
Biuro działa od poniedziałku do piątku, natomiast na konsultacje indywidualne prosimy się umówić telefonicznie. Konsultacji indywidualnych udzielamy w biurze po uprzednim umówieniu się na spotkanie.