- Ankieta ewaluacyjna  LGD - dla uczestników szkoleń, aktywizacji, beneficjentów i innych podmiotów współpracujących z LGD

- Ankieta monitorująca dla beneficjentów 





W nawiązaniu do umowy ramowej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego Departament Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich uprzejmie informujemy o obowiązku udzielania informacji dotyczącej realizacji wskazanego do dofinansowania przez Lokalną Grupę Działania ?Puszcza Notecka? wniosku a w szczególności:

składania ankiet monitorujących w siedzibie Lokalnej Grupy Działania ,umożliwienia dokonywania wizytacji w miejscu realizacji operacji, niezwłocznego informowania o planowanych albo zaistniałych zdarzeniach związanych ze zmianą sytuacji faktycznej lub prawnej, mogących mieć wpływ na realizację operacji . Przekazywania zdjęć, oraz dokumentów potwierdzających realizację wskaźników deklarowanych w dokumentacji złożonej do Lokalnej Grupy Działania ?Puszcza Notecka?.

Dane przekazane przez Państwa w niniejszej ankiecie stanowić będą ważne informacje niezbędne do dalszego przekazywania sprawozdawczości instytucji nadzorującej i wdrażającej program PROW Oś IV Leader na lata 2007-2013.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety oraz niezwłoczne przekazanie jej do Biura LGD ?Puszcza Notecka? w Międzychodzie przy ulicy Piłsudskiego 17  lub na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  -  ANKIETA MONITORUJĄCA LGD PUSZCZA NOTECKA 

  -  ANKIETA MAŁE PROJEKTY 

  -  INSTRUKCJA DO ANKIETY MAŁE PROJEKTY

  -  ANKIETA ODNOWA WSI 

  -  INSTRUKCJA DO ANKIETY ODNOWA WSI